Kontakt

Salony Optyczne Opticare

Salon Opticare

Wrocław
ul. Widna 6 / box 4
telefon: 71 790 11 26, 788 447 376
e-mail: biuro@opticare.com.pl


Salon Opticare

Wrocław
Krupnicza 7 / 1D
telefon: 784 620 040
e-mail: biuro@opticare.com.pl


Salon Opticare

Wrocław
Strzegomska 206 / I piętro
telefon: 71 793 43 07, 666 339 383
e-mail: biuro@opticare.com.plJesteśmy do Waszej dyspozycji. Z radością odpowiemy na wszelkie pytania.
Celem kontaktu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Opticare Anna Seifert z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krupniczej 7/1D na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Opticare Anna Seifert. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.